Przeprowadzamy tłumaczenia z wielu języków!

Doświadczenie naszych lektorów pozwala nam na świadczenie usług tłumaczeń na wysokim poziomie. Przeprowadzamy tłumaczenia tekstów i dokumentów, które tematycznie są zróżnicowane na tyle, że ciężko jest nas zaskoczyć.

  • Tłumaczenia biznesowe – listy intencyjne, wszelkie dokumenty i artykuły związane w mniejszym lub większym stopniu z tematyką biznesową
  • Tłumaczenia prawnicze – dokumenty związane z wyrokami sądowymi, opinie
  • Tłumaczenia komercyjne – wszelkiego rodzaju umowy, instrukcje obsługi
  • Tłumaczenia medyczne – karty pacjenta, recepty, informacje dotyczące stosowania leków, instrukcje obsługi sprzętu medycznego
  • Tłumaczenia techniczne – karty gwarancyjne oraz dokumenty związane z gwarancją, instrukcje obsługi

Najwyższą jakość tłumaczeń możemy zagwarantować dzięki naszej doświadczonej kadrze tłumaczy oraz dodatkowo –  naszym stałym inwestycją w szereg narzędzi, które wspierają proces tłumaczenia tekstów. Dzięki tzw. zespołowi wykończenia tłumaczeń, który tuż po otrzymaniu wstępnej wersji tłumaczeń – poddaje dogłębnej analizie tekst i wprowadza ewentualne korekty. Dzięki tym etapom naszej pracy, mogą mieć Państwo pewność, że finalny produkt został w 100 procentach przetłumaczony poprawnie.

Gwarantujemy, że wszelkie tłumaczenia i ich zawartość nie zostanie udostępniona osobom trzecim. Państwa dane są z nami bezpieczne.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy korzystne ceny oraz dogodne terminy realizacji.